Цукровий діабет, як спосіб життя!

Діабет та вправи: 10 порад для започаткування успішної програми тренування

Діабет та вправи: 10 порад для започаткування успішної програми тренування

Діабет та вправи: 10 порад для започаткування успішної програми тренування

Чи хтось переконав вас розпочати програму вправ … або принаймні переконати вас подумати про його запуск? Планування розпочати заняття, або, принаймні, рухатися, може бути залякуванням і, зрозуміло, таким. Спортивні зали виглядають переважно, їзда на велосипеді виглядає небезпечно, ходьба виглядає нудно, а йога виглядає просто незвичайно. Додайте діабет до суміші, і це може бути простіше просто лом всієї речі.

Але, і ви, безсумнівно, чув це тисячу разів раніше, фізичні вправи мають так багато переваг! Переваги – фізичні та психічні, короткочасні та довгострокові. Отже, якщо ви плануєте додати більше рухів до вашого життя, добре для вас! У людей, які страждають на діабет всіх типів, більше уваги слід розглядати, ніж тренажери без діабету (що нового?), Але програма вправ цілком допустима. І це точно варто!

Перш ніж перейти до того, як підготувати тренування, давайте трохи більше мотивуємось!

ФІЗИЧНІ ПЕРЕВАГИ ФІЗИЧНОГО ВПРАВ

 • Вправи знижують артеріальний тиск у часі. Ваш ризик серцево-судинних захворювань подвоюється, якщо у вас діабет і підвищений артеріальний тиск, тому зниження цих чинників має бути надзвичайно важливим. Високий тиск крові також пов’язаний з резистентністю до інсуліну, і хто це потребує?
 • Вправи можуть допомогти з втратою ваги . Так, це трохи очевидно, але в умовах надмірної ваги збільшується ризик розвитку серцево-судинних захворювань та підвищується резистентність до інсуліну. Втрата всього 7% від ваги тіла може мати позитивний вплив на резистентність до інсуліну і зниження факторів ризику серцево – судинних захворювань.
 • Вправи підвищують чутливість до інсуліну . М’язи краще вживають глюкозу як під час тренування, так і після неї.
 • Вправа знижує рівень цукру в крові . Вправи зменшують рівень цукру в крові у короткостроковій перспективі, оскільки ваші м’язи приймають глюкозу, а фізичні навантаження також можуть знизити рівень A1C, коли вони виконуються регулярно. Оцінка!
 • Вправа збільшує рухливість та енергію. Послідовне вправу фактично допомагає вашему тілу мати більше енергії, а рух допомагає запобігти втраті м’язів, що настає з віком. Щоб досягти найкращих результатів, вкажіть сукупність серцево-судинних, резистентних та гнучких вправ у вашій процедурі (але добре починати з одного елемента чи трохи з кожного).

Ти ще мотивований? Ну, у нас більше!

ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ’Я ПЕРЕВАГИ ВПРАВИ

 • Вправа знижує стрес. Ніщо не знімає напругу, як тренування (особливо з пробивною сумкою)! Чекайте, як покращене настрою почнеться, як тільки через 5 хвилин після тренування. За даними Американської ради з фізичного вправ , “одна сесія тренувань генерує від 90 до 120 хвилин реакції на розслаблення”. Тепер це хороший виграш!
 • Вправа змушує вас відчувати себе чудово. Окрім лише полегшення стресу, тренування випускає гормони, які роблять вас відчути себе хорошою про життя в цілому. Можливо, ви чули тренерів, які говорять про свою пристрасть до ендорфінів або про “висоту бігуна”. Це справжня людина! Недарма, мабуть, божевільні спортзали нетерпіння підписуються на тренажерний зал наступного 5-ти хвилинного тренувального заняття.
 • Вправа покращує сон.
 • Вправа поліпшує лібідо.
 • Вправа поліпшує самооцінку. Вправа надає вам нескінченні можливості для завоювання ваших цілей. Завершення тренування – це величезний прискорення сам по собі, але кожен раз, коли ви працюєте на кілька хвилин, підніміть пару фунтів або бігайте трохи швидше, ви будете відчувати себе надзвичайно досконалим. Можливо, ви ще не набрали вашої цільової ваги, але ви були танцювальною царицею в класі Зумби, так хто це хвилює? Вправа показує, наскільки вражаючими ви вже є.
 • Вправи можуть зробити вас розумнішими. Навчання, як зробити нову фізичну активність, може покращити пізнання, а фізичне навантаження збільшує вироблення нейротрофічного фактору, який є мозком, який є нейромедіатором, який стимулює вироблення нових клітин головного мозку. Win-win!
 • Вправу викликає звикання. Це пост-тренування високий дає вашому мозку “це чудово!” Підвищення, що пояснює, чому люди встають на тріщині світанку 5 днів на тиждень, щоб вони почали працювати перед роботою. Дійсність, яка приваблива, і що добре для вас, безумовно, варто дослідити! (Не треба вставати на тріщину світанку. Тренування, коли це найкраще підходить для вас.)

Гаразд, так сподіваюся, ви переконані, що вправи не є жахливою ідеєю. Справа в тому, що більшість людей знають, що вправ добре для них, але проблема виникає, коли з’ясовується, як це зробити. Коли діабет є фактором, створення плану тренувань може бути набагато більш заплутаним. Але не здавайся!

1. ПОГОВОРІТЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ

Ви повинні звернутися до свого лікаря з приводу будь-яких конкретних проблем або рекомендацій, які вони мають щодо вашої програми вправ. Швидше за все, ваш лікар буде заохочувати вас до ваших тренувальних спроб!

2. ВСТАНОВІТЬ СВІЙ ПРИЛАД

Незалежно від того, чи ви вирушаєте на тренажерний зал, в тренажерний зал, або плануєте кілька спалахнути на підлозі вітальні, обов’язково маєте високу закуску з вуглеводами, можливо, пара. Але ви вже це знали!

3. СПРОБУЙ СЕБЕ

Тіло кожного відрізняється, тому починайте повільно і звикайте, як ваше тіло реагує на різні види вправ. Щоб створити довготривалу прихильність (і отримати довгострокові переваги), ви хочете встановити невеликі цілі, які дадуть вам поштовх кожного разу, коли вони будуть завершені. Початковий невеликий допоможе забезпечити вам не спалити всю вашу мотивацію в перші кілька днів.

Ви можете однозначно керувати марафоном, якщо це звучить як ваша сумка, і є безліч чудових прикладів спортсменів із діабетом . Але рекомендується, щоб хтось, хто захворів на діабет, почав тричі чотири рази на тиждень протягом 20-60 хвилин при інтенсивності з низькою до середньої тяжкості. Це чудовий старт, і ви можете працювати звідти.

4. ПОДИВІТЬСЯ, ДЕ ТИ КИДАЄШСЯ

Найкраще не вводити інсулін в основну групу м’язів, що ви будете працювати, тому що він буде поглинатися там швидше, підвищуючи ризик розвитку гіпотозу.

5. ЗНІМІТЬ ЦИФРИ

Якщо рівень глюкози нижче 100 мг / дл,перед початком фізичної навантаження потрібно мати додаткові вуглеводи. Вводячи 15 грамів вуглеводів , рекомендується, а якщо рівень глюкози в крові не перевищує 100 мг / дл через 15 хвилин, випийте більше вуглеводів. Якщо рівень глюкози становить або перевищує 300 мг / дл з наявністю кетозу або без нього, або 250 мг / дл, а кетоз присутній, слід зачекати до тренування доти, доки рівень вашої норми не досягне норми. Якщо ви тренуєтеся протягом тривалого періоду часу, ви повинні перевірити свої рівні під час фізичних вправ.

6. РОЗКЛАД РОЗУМНО

Спробуйте не планувати тренування, коли ви знаєте, що рівень інсуліну коливається найбільше. Ви знаєте своє тіло і коли ваші рівні є найбільш активними – намагайтеся уникати фізичних вправ, коли ви найбільше піддані коливанням.

7. ПРИВІТ ГІДРАТАЦІЯ

Правильне зволоження має важливе значення для кожного тренера, але глюкоза в крові впливає на зневоднення, тому не дозволяйте це статися з вами! Пам’ятайте, що пити лише тоді, коли ви відчуваєте спрагу, може бути недостатньо.

8. ПРИНЕСІТЬ ДРУЗІВ

Найбільш безпечно тренуватися з кимось ще. Приятелі тренування чудово, особливо, коли ви звикнете до своєї роботи і дізнаєтеся, як ваше тіло буде реагувати на фізичні вправи. Якщо ви не можете знайти приятеля, групові заняття з фізкультурою – це чудовий спосіб почати (натисніть тут,щоб зрозуміти, чому вони такі великі). О, і чи є ви один або в групі, носіть свій медичний ідентичний браслет.

9. ЛЮБІТЬ ЦІ НОГИ

Ваші ноги дорогоцінні, тому поводьтеся з ними правильно! Переконайтеся, що у вас сухий, дихаючий шкарпетки (поради для вибору шкарпеток тут ) і підтримуюча, добре взуття. Рок цих ударів!

10. ПОВАЖАЙ СЕБЕ (ІНАКШЕ КАЖУЧИ, ЗНАЄШ, КОЛИ КИНУТИ!)

Як тільки ви нарешті починаєте тренування, це може бути перемогти, щоб зупинитись. Але слухайте своє тіло. Добре почуваєшся у спорі, важко дихати і відчувати деякий опік у ваших м’язів. Але чи відчуваєш гострий біль? Як ти не можеш дихати? Дизені? Це хороші знаки, настав час назвати його виходом, або, принаймні, переключитися на активність із меншою інтенсивністю. Вправа – це життєвий стиль – не потрібно спалювати кожну калорію в одній тренуванні. Цілком добре, щоб повернутись і перегрупувати на інший день.

Отже, найкращі враження починаються! Вправа – це довічне зобов’язання з усіма перевагами життя. Якщо з якоїсь причини ви все ще не переконані, перегляньте додаткові переваги вправ за допомогою посилання нижче. Будьте здорові, друзі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2018 © Dialife.infoЦукровий діабет