Цукровий діабет, як спосіб життя!

Попередження і правила

Будь-який користувач сайту повністю відповідає за будь-яку неправильне трактування, яка може виникнути внаслідок перегляду, читання або копіювання матеріалів, що містяться на ньому, а також ніяке юридична або фізична особа не може бути притягнута до будь-якої відповідально за використання згаданих на сайті матеріалів.

Ні власник сайту, ні його автори не несуть ніякої відповідальності за можливі неточності або побічні дії, які можуть викликати згадані на даному сайті лікарські форми, народні засоби і будь-які інші способи лікування. Вся інформація дана тільки для загального ознайомлення і без гарантії того, що вона не містить будь-які помилки або неточності.

Власник сайту, а також його автори і редактори не несуть ніякої відповідальності за будь-які рекламні матеріали, розміщені на цьому сайті. Купуючи, будь-якої рекламний продукт або товар для здоров’я, завжди консультуйтеся зі своїм лікарем. Не займайтеся самолікуванням – це може бути неефективно і небезпечно.

Власник сайту має повне право змінювати будь-яку інформацію, розміщену на даному Сайті, і робити це в будь-який час і без попереднього оголошення про такі зміни. Ні в якому разі відповідальність за будь-які наслідки, які прямо або побічно спричинило за собою використання інформації, розміщеної на сайті не може покладатися на власника сайту і на авторів статей, і не може бути підставою для їх судового переслідування.

Наша редакція відноситься негативно до будь-яких порушень авторських прав. Зареєстровані торгові марки лікарських препаратів, що згадуються на Сайті, є власністю їх відповідних власників. Всі фото і відеоматеріали взяті з відкритих джерел. Вони є загальнодоступними в мережі і в разі виникнення будь-яких претензій, порушень авторських або майнових прав, прохання зв’язатися з адміністрацією сайту відповідно до наступного регламенту.

Якщо Ви правовласник:

виключного права на відтворення;
виключного права на публічний показ;
виключного права на донесення до загального відома.
і Ваші права будь-яким чином порушуються з використанням Сайту, ми просимо негайно повідомляти письмово (в електронному вигляді) в службу розгляду скарг. Просимо дотримуватися простих рекомендацій, наведені нижче.

Вашого повідомлення з коректно і максимально повно заповненими даними, буде присвоєно вхідний номер і, на адресу відправника ми надішлемо підтвердження про його отримання.

Скарга буде розглянута в строк, не більше 5 (п’яти) робочих днів. Згідно з діючими нормами законодавства адміністрація готова розглянути спірні питання в рамках досудового (претензійного чи іншого) порядку врегулювання.

Заповніть нашу форму зворотного зв’язку

Якщо Ви вважаєте, що Ваші права порушені тим чи іншим способом, просимо Вас повідомити нам наступне:

Дані про об’єкт авторського права, в відношення якого відбулося порушення:
Назва продукту або твори – російське і англійське (у разі наявності англійської версії).
Офіційна сторінка продукту або твори або джерело тексту в Інтернеті (в разі наявності).
Для Юридичного Особи / Правовласника електронних видань / програм для ЕОМ / баз даних – Копія документа про державну реєстрацію.
Для Юридичного Особи / Правовласника, аудіо- і відеоматеріалів – Прокатне посвідчення (копія).
Для Юридичного Особи / Правовласника фото і графічних матеріалів – документ, що підтверджує право власності або авторське право на зображення.
Дані про правовласників:

Повне найменування юридичної особи. Або паспортні дані фізичної особи.
Поштова адреса (у разі розбіжності юридичної та поштової адреси – обов’язкове зазначення юридичної адреси).
Сайт правовласника в мережі Інтернет (при його наявності).
Ліцензія на право діяльності (якщо така діяльність ліцензується в установленому законом порядку).
Контактна особа правовласника (ПІБ, посада, телефон, email).
Дані особи, яка подає скаргу.
ПІБ.
Посада.
Телефон.
E-mail.
Копія довіреності на дії від імені Правовласника (не потрібно, в разі якщо особа подає скаргу – керівник компанії Правовласника).
Претензійні дані.
Адреса сторінки сайту, які містять дані, що порушують права. Посилання має мати вигляд http://dialife.info/XXXXX
Повний опис суті порушення прав (чому поширення даної інформації заборонено Правовласником).
Підписка про правомірність дій (заповнюється від руки і висилається у відсканованому варіанті). Обов’язкова для кожної скарги.
В формі:

Я, «ПІБ», що діє від імені «Юридичне найменування правовласника» на підставі довіреності «дані доручення» свідчу про те, що всі дані, зазначені в даному зверненні вірні, «Найменування особи» (Правовласник) – є власником виключних майнових прав, включаючи :

виключне право на відтворення;
виключне право на розповсюдження;
виключне право на публічний показ;
виключне право на доведення до загального відома.
Всі перераховані вище права діють на території України, всі питання, пов’язані, з виплатою винагород авторам твори врегульовані Правовласником, Правовласнику невідомо про претензії третіх осіб, щодо зазначених прав.

У разі виникнення претензій до ресурсу http://dialife.info/ з боку третіх осіб, пов’язаних з порушенням їх прав (в тому числі споживчих прав) відносно віддаленого / блокованого поста або галереї, Правовласник вживає всіх необхідних заходів для врегулювання претензій, а також можливих суперечок, в тому числі судових.

Правовласник зобов’язується врегулювати вимоги, претензії, або позови третіх осіб, а також повністю відшкодувати ресурсу http://dialife.info/ витрати і збитки (включаючи упущену вигоду, оплату послуг юриста і т.п.), пов’язані з компенсацією вимог, претензій, позовів третіх осіб за фактом порушення їх прав, а також іншими претензіями, пов’язаними з незаконним або помилковим блокуванням або видаленням посту або галереї на вимогу Правовласника.

«Дата. підпис »

2018 © Dialife.infoЦукровий діабет