Цукровий діабет, як спосіб життя!

Правила глюкози в крові

Правила глюкози в крові

Правила глюкози в крові

Тест на глікований гемоглобін (HbA1c) – це показник рівня глюкози в крові людини протягом останніх двох-трьох місяців. Цей тест використовується як кращий захід, ніж простий тест глюкози в крові, щоб визначити, чи є у людини діабет та наскільки добре він керується.

В даний час показник HbA1c, який вказує на діабет, становить 6,5% або вище. Проте деякі лікарі та дослідники стверджували, що це число є надто строгим, що призводить до переоцінки та переробки пацієнтів.

Надмірне тестування та надмірне лікування людей з менш високим рівнем HbA1c може мати як фінансові, так і медичні наслідки для цих пацієнтів. Здебільшого тестування на постачання діабету та лікування не є дешевими, і використання їх означає, що пацієнти будуть нести тягар обережного управління діабетом, що може бути тривалим і змінювати життя. Ліки з гіпоглікемією також можуть спричинити проблеми зі здоров’ям, такі як проблеми з шлунком, надмірно низький вміст цукру в крові, збільшення маси тіла, застійна серцева недостатність тощо.

Надмірне тестування та надмірна обробка також впливають на медичну промисловість. Згідно зі статтею на тему, опублікованою в British Medical Journal.

У світлі цієї інформації Американський коледж лікарів вивчив це питання і вирішив зіткнутися з рекомендованим рівнем HbA1c до десь у межах від 7 до 8 відсотків. Також рекомендується, щоб пацієнти віком понад 80 років, а також ті, хто живе з хронічними захворюваннями, такими як деменція або застійна серцева недостатність, зосереджують увагу на симптомах підвищеного рівня глюкози в крові, а не на самому рівні лікування рівня HbA1c.

Д-р Джек Енде , президент АКР, пояснює: “Наш аналіз доказів, висунутих за існуючими керівними принципами, показав, що лікування лікарськими засобами до цілей, що становить 7% або менше порівняно з цілями приблизно на 8%, не призвело до зниження смертності або макросудинних ускладнень, таких як серцевий напад або інсульт, але призвів до значної шкоди “.

“Докази показують, що для більшості людей із діабетом 2 типу досягнення A1C від 7 до 8 відсотків найкраще поєднуватиме довгострокові вигоди з такими шкодами, як низький вміст цукру в крові, тягар ліків та витрати”.

Є ще дебати між експертами про те, чи Американський коледж лікарів зробив правильний вибір при зміні своїх рекомендацій. Наприклад, Американська асоціація з діабету підтримує свої оригінальні рекомендації. Але незалежно від того, хто правий або неправий, дискусія призводить до виявлення серйозних потенційних проблем, пов’язаних із перевтіленням і переоцінкою пацієнтів з більш високим рівнем середнього рівня HbA1c, важливою проблемою, яку слід розглянути при прийнятті найкращого рішення для пацієнта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2018 © Dialife.infoЦукровий діабет